Обговорення проєкту Стратегії розвитку громади

Дата: 14.09.2021 14:42

Фото без опису14.09.2021 в селах Озерне та Мала Михайлівка відбулися громадські консультації з мешканцями щодо обговорення Стратегії розвитку Веселівської селищної територіальної громади на 2021-2027 роки. Громадян ознайомлено з документом, його стратегічними і операційними цілями та проєктами, що передбачається впроваджувати в населених пунктах.

Зазначено про важливість врахування думки мешканців громади. Отримані зауваження, коментарі та пропозиції дозволять доповнити та розширити проєкти розвитку громади, включити конкретні  ідеї до Плану заходів із реалізації Стратегії на 2021–2027 роки.

В даному обговоренні взяли участь 20 осіб. Найважливішою проблемою населених пунктів є питання в організації графіку руху пасажироперевезень мешканців сіл до адміністративного центру та ремонт доріг. Також, мешканці села Озерне акцентували увагу на відсутності освітлення окремих вулиць, необхідності встановлення паркану на сільському кладовищі та проведення ремонту сільської бібліотеки.

Отримані пропозиції будуть розглянуті на засіданні робочої групи з розробки Стратегічного плану  розвитку громади, яке планується провести 20.09.2021.

Відділ проектного менеджменту,

інвестицій та економічного розвитку