Запорізька область, Мелітопольський район

Відбулося засідання виконавчого комітету

Дата: 30.07.2021 15:55
Кількість переглядів: 279

Сьогодні, 30 липня, відбулося засідання виконавчого комітету Веселівської селищної ради, на якому члени виконкому розглянули такі питання:

Про схвалення звіту щодо виконання  бюджету Веселівської селищної територіальної громади за І півріччя 2021 року; Про затвердження Бюджетного регламенту проходження бюджетного процесу бюджету Веселівської селищної територіальної громади; Про організацію та проведення заходів, присвячених  святкуванню Дня Державного Прапора України та 30-ї річниці   незалежності України; Про встановлення графіку роботи відділу  «Центр надання адміністративних послуг» та інші.

З  рішеннями виконавчого комітету та поіменним голосуванням можна ознайомитися  на нашому офіційному сайті  в розділі «Архів документів».