Фестиваль дитячої творчості «КРОК ДО ЗІРОК»

Дата: 10.06.2021 11:15

Фото без описуДитинство - це чудова пора сподівань на прекрасне життя та здійснення мрій. У перший літній день в Україні, як і у всьому світі, відзначають добре і радісне свято - День захисту дітей.

27 та 31 травня 2021 року відбувся фестиваль-огляд дитячої творчості «КРОК ДО ЗІРОК», у якому взяли участь 4 заклади дошкільної освіти та 3 дошкільні підрозділи навчально-виховних комплексів Веселівської селищної ради.

Вищезазначений конкурс є одним із основних показників діяльності садочків щодо створення умов для всебічного та гармонійного розвитку дитини, який оцінювався за такими номінаціями: «Хореографія», «Вокал», «Гра на музичних інструментах», «Художнє читання». За підсумками рішення журі місця розподілено таким чином:

серед сільських закладів дошкільної освіти:

II місце – дошкільний підрозділ Маломихайлівського НВК, дошкільний підрозділ Широківського НВК;

ІІІ місце – КЗДО «Зайчик», дошкільний підрозділ Новоолександрівського  НВК;

серед закладів дошкільної освіти селища:

IІ  місце – КДНЗ № 1 «Оленка», КДНЗ № 3 «Казка»,

III місце – КДНЗ № 2 «Світлячок».

Педагогічні колективи будуть нагороджені сертифікатами на отримання грошової винагороди за творчість та креативний підхід до підготовки сценічних та художніх номерів.

Любі діти! Ви - майбутнє нашої Веселівської селищної територіальної громади. Зичимо вам, хлопчики та дівчатка, міцного здоров'я, успіхів, радісного та змістовного відпочинку під час літніх канікул! Тож наполегливо оволодівайте знаннями, творчо мисліть та розвивайте свої здібності.

Ми, дорослі, віримо, що ви знайдете своє покликання у житті, той єдиний вірний шлях, а батьки, які дали вам життя, будуть пишатися вами.

Нехай здійсняться всі ваші мрії і задуми!