1 травня відзначили працею!
Дата: 06.05.2021 15:52
Кількість переглядів: 401
Першого травня відбувася суботник. Прибирали кладовище в с. Авангард. Косили траву, вирубували парості, ремонтували паркан. Пофарбували плиту, тумби та частину паркана. Дякуємо всім, хто приєднався до прибирання кладовища. а також Губі Т.І., яка допомогла зібрати кошти на прибирання.
Староста с. Озерне, с. Авангард Ірина КАБАНОВА