До 35-х роковин Чорнобильської катастрофи

Дата: 19.04.2021 15:56

Фото без опису26 квітня 1986 рік – чорний день в історії України, трагічна дата, коли на благодатній землі сталася аварія на Чорнобильській атомній електростанції.
          26 квітня – день пам’яті про найбільшу техногенну катастрофу та вшанування пам’яті героїв, які загинули під час ліквідації наслідків аварії.

Цього дня люди вшановують пам'ять загиблих під час трагедії, згадують про героїзм пожежників, експлуатаційного персоналу станції, військовослужбовців, будівельників, учених, медиків, які брали участь у ліквідації наслідків аварії на ЧАЕС.

Веселівська селищна бібліотека підготувала презентацію «Подвиг ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС навіки в пам’яті поколінь», яка познайомить вас з пам'ятниками, які вшановують і увіковічнюють мужність і героїзм тих, хто брав участь у ліквідації однієї з найбільших трагедій, що спіткала Україну – аварії на Чорнобильській атомній електростанції.

Дивитись презентацію за посиланням: