В умовах карантину продовжуються перевірки соціальних робітників.

Дата: 19.04.2021 08:16

Фото без опису

16 квітня 2021 року завідуючою відділенням соціальної допомоги вдома Анною Мельничук здійснено перевірки надання послуг підопічних в умовах карантину.

Метою проведення є здійснення планового контролю.

У період карантину соціальні робітники працюють у посиленому режимі, забезпечують підопічних всім необхідним: продуктами харчування, медикаментами та оплачують комунальні послуги.

Сьогодні відвідано 14 осіб похилого віку та осіб з інвалідністю.

Соціальні робітники відповідально, уважно, з повагою ставляться до підопічних та морально їх підтримують, завжди знаходять спільну мову з ними, допомагають їм у самообслуговуванні, приготуванні їжі, митті посуду, прибиранні приміщення та поратися по господарству.

Соціальні робітники відвідують підопічних у захисній масці, рукавицях, з дезінфектором і дотримуються вимог особистої гігієни.

У відділенні соціальної допомоги вдома постійно проводиться робота по запобіганню поширенню короновірусної інфекції серед соціальних робітників.

Для цього підготовлена інструкція “Про дотримання обмежень задля запобігання поширенню СOVІD - 19” та пам’ятки ”Як уберегтися від коронавірусу”.