16 квітня відбулося засідання виконавчого комітету Веселівської селищної ради

Дата: 16.04.2021 15:46

16 квітня відбулося засідання виконавчого комітету Веселівської селищної ради, на якому члени виконкому розглянули 9 питань:

Про створення комісії з питань захисту прав дитини при Веселівській селищній раді, затвердження її персонального складу та Положення; про влаштування дитини в сім’ю патронатного вихователя; про встановлення  опіки та призначення  опікуна над малолітньою дитиною, позбавленої батьківського піклування; про припинення надання соціальних послуг; про прийняття на обслуговування  до комунальної установи «Центр соціальної послуг» Веселівської селищної ради; про визначення уповноважених  посадових осіб, які мають право на складання протоколів про адміністративні правопорушення; про внесення змін до складу адміністративної комісії при виконавчому комітеті Веселівської селищної ради;  про надання одноразової матеріальної допомоги.

З  проектами рішень виконавчого комітету та поіменним голосуванням можна ознайомитися  на нашому офіційному сайті  в розділі «Архів документів».