КРАЩІ ПЛАТНИКИ ПОДАТКІВ ВЕСЕЛІВСЬКОЇ ГРОМАДИ ЗА 2020 РІК

Дата: 16.04.2021 10:50

Щоденний контроль за надходженнями – одна із функцій управління фінансами громади.

Щоранку, отримавши виписку з  відділення державної казначейської служби, ми аналізуємо  усі оплати згідно чисельних виписок. Таким чином, в кінці кожного місяця бачимо суми оплат, які здійснив кожен зареєстрований у громаді платник податків.

Проаналізувавши сплату місцевих податків надходжень до дохідної частини місцевого бюджету Веселівської селищної територіальної громади  за 2020 рік інформуємо Вас про кращих платників цього податку. Усього на території громади, які справно сплачують податки: 118 - організацій, установ та ТОВ, 77 - ФГ, ПП, ГО та 461 – ФОП. Представляючи «Кращу десятку» товариств та фермерських господарств та «Кращу п’ятірку» ФОП просимо усіх жителів громади подякувати даним підприємствам/підприємцям за дотримання норм законодавства та належну сплату. Кожен вчасно сплачений податок дає можливість зробити нашу громаду більш спроможною!

ТОВ, ФГ, ФОП

Надходження податків за 2020 рік, грн

«Краща десятка»

СВК Фрунзе

ДП «СГПДКВСУ(№8)»

ДП "ДГ"Широке"

1 760 246

ТОВ Деметра

1 381 902

ТДВ "Вес. завод СЗМ"

1 213 358

ФГ Обрій

СФГ Руслан (землі Лучистого)

ТОВ Солар Парк Підгородне

ТК Економ плюс

ТОВ ГАЗ Інвест

ФГ Лучисте -2А

«Краща п’ятірка»

Гордєєва В.О.

Ларіонов М.А.

Косарев О.О.

Гасанов А.Г.

Яковлєв Д.М.

100 226

За рахунок надходжень в дохідній частині місцевого бюджету коштів, громада має змогу здійснювати видатки на соціальний та економічний розвиток громади, зокрема: дитсадки та школи, лікарні та амбулаторії, соціальні допомоги, пільговий проїзд окремих категорій громадян, пожежну охорону та муніципальні формування з охорони громадського порядку, розвиток ЖКГ й ремонт доріг та інше.

Відділ фінансів Веселівської селищної ради