Подорож до країни Здоров’я

Дата: 08.04.2021 16:03

Фото без опису7 квітня Всесвітній день здоров’я по особливому відзначили молодші школярі 1-Б класу Веселівської різнопрофільної гімназії та учні 2-А і 2-Б класів Веселівської ЗОШ №2.

Цього дня до дітей завітала працівник Веселівської селищної бібліотеки Нестеренко Н.В., яка стала провідником  до країни Здоров’я. Мандруючи стежинами загадкової країни, учні приймали активну участь в різноманітних  конкурсах, вікторинах, з великим задоволенням відгадували загадки, дивилися повчальні мультфільми. З зацікавленістю переглядали книжки, які були представлені бібліотекарем. Справжнім подарунком від класного керівника О.М. Яцків для учнів 1-Б класу Веселівської різнопрофільної гімназії стали яскраві квіточки здоров’я, на пелюстках яких були написані основні правила здорового способу життя.

Діти дізналися багато цікавого про те, як потрібно берегти і зміцнювати своє здоров’я.

Протягом заходів активними помічниками були класні керівники Помозова О. М.(Веселівська ЗОШ №2, 2-А кл.), Крамаренко І.І. (Веселівська ЗОШ №2, 2-Б кл.), Яцків О.М.(Веселівська різнопрофільна гімназія 1-Б кл.) та шкільний бібліотекар Веселівської ЗОШ №2 Прусенко Т.О.

Заступник завідувача Веселівської

селищної бібліотеки по роботі з дітьми       Нестеренко Н.В.