Дата: 08.04.2021 08:14

Представники Веселівської територіальної громади вивчали досвід Чугуєва в питаннях створення системи надання соціальних послуг.

Протягом двох днів вони знайомилися з колективами та матеріально-технічними можливостями міського територіального центру соціального обслуговування, Центру соціально-психологічної реабілітації дітей, Центру комплексної реабілітації для дітей з інвалідністю «Шанс», амбулаторій сімейної медицини, Центру надання адміністративних послуг, Культурного центру «Імідж» та ліцею №6.

За словами Петра Кіяшка, який, до слова, має значний досвід роботи на муніципальному рівні, побачене приємно вразило гостей з Веселівської ОТГ. І в першу чергу, поєднанням високопрофесійних кадрів і потужної матеріально-технічної бази кожної установи.

Під час зустрічі з міським головою Галиною Мінаєвою Петро Кіяшко висловив їй повагу за виконану в місті системну багаторічну роботу з розвитку соціальних послуг і зазначив, що багато з побаченого в Чугуєві може стати свого роду орієнтиром, до якого буде прагнути і муніципалітет Веселівської територіальної громади.

За інформаційними матеріалами сайту Чугуївської міської ради