Сьогодні з робочим візитом у Веселівській ОТГ перебував голова облдержадміністрації Олександр СТАРУХ.

Дата: 21.01.2021 13:30

Голова облдержадміністрації Олександр СТАРУХ разом із головою Мелітопольської районної ради Ігорем СУДАКОВИМ, народним депутатом Павлом МЕЛЬНИКОМ, селищним головою Петром КІЯШКОМ

відвідали  Центр надання адміністративних послуг Веселівської селищної ради, КЗ «Веселівська районна різнопрофільна гімназія» та КП «Веселівська багатопрофільна лікарня інтенсивного лікування» Веселівської селищної ради та обговорили питання можливості впровадження проєктів на території Веселівської ОТГ, а саме: «Капітальний ремонт будівлі хірургічного корпусу «Веселівської багатопрофільної лікарні інтенсивного лікування» Веселівської селищної ради по вул.Горького, 2а в смт. Веселе, Запорізької області» та «Реконструкція покриття та обладнання спортивного майданчика і бігових доріжок КЗ «Веселівська районна різнопрофільна гімназія» Веселівської селищної ради, смт. Веселе, Запорізької області»