Творець французької комедії Жан-Батіст Мольєр

Дата: 14.01.2021 14:59

Фото без опису15 січня (1622-1673) народився Мольєр (псевдонім Жана Батиста Поклена) - французький письменник, драматург і актор, один із засновників «Блискучого Театру».

Знаменитий комедіограф Жан-Батіст Мольєр все життя твердо знав, чого він хоче - бути актором, бути письменником і літератором. Він успішно впорався з цими завданнями, і широко прославився навіть серед вищого світу, де гідно цінували талант Мольєра, який фактично створив жанр комедії в тому вигляді, в якому він з деякими змінами дійшов і до наших днів.

Він створив "блискучі" комедії "Тартюф", "Дон Жуан", "Мізантроп", "Скупий", "Міщанин-шляхтич", "Удаваний хворий" і спеціальну школу театрального мистецтва Франції епохи класицизму.

Герої його творів, будучи носіями людських пороків, повно і точно відображали епоху, у якій жив і творив Мольєр.

Шановні читачі!

Пропонуємо вам перечитати та переглянути екранізовані твори Мольєра, скориставшись посиланням на інтерактивному плакаті:  https://www.thinglink.com/scene/1405895825506172930

А ще для вас ми підготували ігрову вікторину «Ж. Б. Мольєр. Життя і творчість» за посиланням: https://wordwall.net/resource/9413291

.