Запорізька область, Мелітопольський район

Освітяни Веселівської громади вітають з ювілеєм Миколу Васильовича Панасюка!

Дата: 17.09.2020 08:55

Я не дарма прожив своє життя,

Бо хтось від мене взяв моє насіння.

І проростив у власному житті,

Духовний хліб  на цілі покоління

Найцінніше, що є у людини – це її життя. Воно дається їй тільки раз. Довге чи коротке, воно триває лише від народження і до смерті, його не можна прожити двічі. Воно неповторне та звичне, радісне й сумне, сповнене глибоких переживань, солодке, як мед, і гірке, як полин…

У найпрекраснішу пору, коли шелестить падолистом осінь, коли у лузі снує мереживо бабиного літа, а над землею пломеніють різнобарвні квіти, святкує свій День народження прекрасна людина, високопрофесійний учитель і наставник багатьох поколінь веселівців – Панасюк Микола Васильович. У цьому році, 17 вересня, у нього дата особлива - 80 років. П`ятдесят із них пов’язано з Веселівщиною.

У 1970 році Микола Васильович почав працювати у Новоуспенівській школі, спочатку вчителем, а згодом і директором.

Завдяки його зусиллям збудовано новий корпус закладу.

З 1979 по 1993 рік працював у Веселівській середній школі  № 2 на посаді директора та вчителя історії. З відкриттям гімназії продовжив педагогічну діяльність у закладі нового типу. За цей час з-під його турботливого крила вилетіло багато учнів, у пам’яті яких Микола Васильович залишився людиною вимогливою, принциповою, справедливою, педагогом з великої літери.

Сьогодні йому - 80. Вік вже поважний, але наш ювіляр і досі молодий душею, а поряд з ним - турботлива родина.

Шановний Миколо Васильовичу! Вітаємо Вас з ювілеєм!

Хай весна в душі завжди цвіте, здоров’я не засмучує, а життя б’є струмком ще багато років. Сонячних днів, посмішок на обличчі, в душі гармонії, бойового духу в тілі.

З повагою освітяни Веселівської громади