Співпраця Веселівського сектору пробації з Веселівським бюро безоплатної правової допомоги.

Дата: 25.06.2020 16:50

Фото без описуУ Веселівському районному секторі пробації вже традиційним стало проведення спільних заходів з “Веселівським бюро безоплатної правової допомоги”.

Так, днями до сектору пробації запрошена головний спеціаліст відділу Тетяна Балховітіна. Нею проведено мобільний консультаційний пункт прийому громадян, які засуджені до покарань. Що не повязані з позбавленням волі та перебувають на обліку органу пробації.

Під час прийому, клієнтам пробації надано консультації та розяснення з сімейних, кримінальних та інших правових питань Наголошено на відмінності первинної і вторинної правової допомоги.

На заході розповсюджено інформаційні матеріали про систему безоплатної правової допомоги.

Веселівський районний сектор

філії ДУ «Центр пробації»

в Запорізькій області