ЗУСТРІЧ З ПРЕДСТАВНИКАМИ БЛАГОДІЙНОГО ФОНДУ «КАРІТАС ЗАПОРІЖЖЯ»

Дата: 18.06.2020 16:55

Сьогодні, 18.06.2020 року, комунальну установу «Центр соціальних послуг» Веселівської селищної ради відвідали представники благодійного фонду "Карітас Запоріжжя".

Під час зустрічі було обговорено питання впровадження проекту «Наповнення пункту прокату технічними та іншими засобами реабілітації» КУ «ЦСП», який був відібраний у  конкурсі мікрогрантів для громад.

Зустріч виявилася плідною: у рамках обговорення наявних проблем, представники «Карітас Запоріжжя» запропонували підтримку ініціатив установи з питань допомоги прийомним сім’ям та людям похилого віку. Окремо було обговорено участь тренерів благодійного фонду у проведенні супервізійної наради із фахівцями КУ «Центр соціальних послуг».

Представники КУ «Центр соціальних послуг» висловлюють вдячність благодійному фонду «Карітас Запоріжжя» та сподіваються на подальшу співпрацю.