Сила нації – в її єдності

Дата: 22.01.2020 15:40

Фото без описуУ  1990 році була проведена масштабна акція. Саме тоді сотні тисяч українців "живим" безперервним ланцюгом вперше об'єдналися між Львовом і Києвом. З того часу подібні патріотичні заходи проходять на День Соборності в багатьох містах України.

З метою консолідації суспільства навколо ідеї єдності держави, виховання у громадян патріотизму та гордості за героїчне минуле і сьогодення Українського народу до дня проголошення в 1919 році Акта злуки УНР і ЗУНР у країні відбулися урочистості, в тому числі – й тематичні заходи у КЗ «Веселівська ЗОШ І – ІІІ ступенів №1 Веселівської селищної ради».

Класні керівники провели єдину виховну годину; «Моя Україна – єдина країна!» для 1-4 класів; «Україна в нас одна»  5-7 класи. В холі діяла книжкова виставка «Україна Соборна» (бібліотекар Бартків Г.П.).

На подвір'ї відбулася святкова лінійка для 8-11 класів, де вчитель історії та правознавства Латиш П.О. розповів про державне об'єднання українських земель, яке стало великим кроком на шляху до утворення великої країни. Також, учні взялися за руки і об'єдналися у велике коло, яке символізує єднання українського народу.