СРІБНІ НАГОРОДИ ФК «РУСЛАН»

Дата: 10.09.2019 15:16

В неділю, 8 вересня, на стадіоні “Скіф” в смт Нижні Сірогози зібралося чимало шанувальників спорту. Цього дня відбулося урочисте відкриття міжрайонного турніру з футболу, присвяченого пам’яті Анатолія Дудки, засновника асоціації фермерів і приватних землевласників Нижньосірогозького району

Проведення змагань організували брат і син Анатолія Васильовича — Микола і Василь Дудки, спільно з Нижньосірогозькою районною федерацією футболу “Скіф”.

Турніру передувало шикування команд, підняття прапору і церемонія  урочистого відкриття.

З привітальним словом до учасників змагань звернулися голова асоціації фермерів і приватних землевласників району Василь Дудка, помічник народного депутата від партії «Слуга народу» Анна Забеліна, заступник голови Нижньосірогозької районної ради Сергій Дашковський, нижньосірогозький селищний голова Олександр Грушко.

В цьогорічному турнірі взяли участь 7 команд:

— “Хлібороб” (с. Нижні Торгаї),

— “Тарпан” (смт Нижні Сірогози),

— “Водовод” (смт Іванівка),

— “Світанок” (Новотроїцький район),

— “Вікторія” (Генічеський район),

— “Руслан” (с. Менчикури, Веселівський район, Запорізька область),

— “ОК-Південь” (збірна військовослужбовців Збройних сил України).

Змагання проходили за олімпійською системою з вибуванням після першої порази.

Першими вийшли на поле гравці “Водовода” і “Світанка”. Основний час гри між ним закінчився з рахунком 0:0. Переможця визначила серія післяматчевих пенальті, 6:5 — переміг іванівський “Водовод”.

В другій грі зустрілися нижньосірогозький “Тарпан” і команда Збройних сил “ОК-Південь”. Основний час гри не виявив переможців — 0:0. А ось серія пенальті принесла перемогу нижньосірогозьцям. Їх удари по воротам суперника виявилися більш влучними. Вони перемогли військовослужбовців з рахунком 3:1.

Третіми на поле вийшли гравці збірної Генічеського району “Вікторія” та нижньоторгаївського “Хлібороба”. Більш технічними і витривалими були футболісти “Хлібороба”. Вони перемогли суперників з рахунком 2:0.

У першій півфінальній грі зіграли “Руслан” і “Тарпан”. Менчикурівські футболісти  впевнено обіграли суперників — 0:2.

Другу півфінальну гру зіграли “Хлібороб” і “Водовод”. Протистояння тривало до останніх секунд гри. Та все ж таки “хліборобівцям” вдалося перемогти з рахунком 2:1.

У грі за 3 місце зустрілися “Тарпан” і “Водовод”. Обидві команди були виснажені попередніми іграми, тому грали вони без швидкісних атак. Тож рахунок матчу — 0:1 на користь іванівського “Водоводу”.

У фінал вийшли нижньоторгаївський “Хлібороб” і веселівський “Руслан”. Основний час гри між цими командами закінчився з нічийним рахунком — 2:2. Переможців визначили за серією одинадцятиметрових ударів. Пофортунило гравцям “Хлібороба”, а точніше, долю команди врятував воротар Максим Гончарук. Веселівцям вдалося вкотити лише 1 м’яч у ворота суперника, а нижньоторгаївцям — 3. Тож перемогу святкували гравці “Хлібороба»”

Призові місця у турнірній таблиці розподілилися таким чином:

— 3 місце — “Водовод” (смт Іванівка),

— 2 місце — “Руслан” (с. Менчикури, Веселівський район, Запорізька область),

— 1 місце — “Хлібороб” (с. Нижні Торгаї).

Традиційно за підсумками турніру визначено кращих гравців турніру по амплуа:

— “Кращий воротар” — Максим Гончарук (“Хлібороб”),

— “Кращий захисник” — Євген Сиващенко (“Водовод”),

— “Кращий півзахисник” — Вадим Плакса (“Руслан”),

—“Кращий нападник” — Олександр Муковозов (“Хлібороб”).

Нагороди переможцям і призерам турніру вручили Микола і Василь Дудки.

Гравці команди «Руслан» висловлюють подяку Васьковському Руслану Анатолійовичу за постійну підтримку розвитку футболу на території Веселівського району.