Запорізька область, Мелітопольський район

30 травня відбувся тренінг на тему публічних консультацій для представників органів виконавчої влади та місцевого самоврядування Запорізької області.

Дата: 03.06.2019 11:22
Кількість переглядів: 243

Публічні консультації можуть досить успішно вирішувати спірні питання в громаді. Це коли органи влади консультуються з громадськістю до ухвалення тих чи інших рішень.  Представники ОМС та виконавчої влади області вчилися технологіям запровадження ПК фахівці всеукраїнського громадського об'єднання «Інститут “Республіка”», на рахунку яких - десятки успішно проведених публічних консультацій, а саме тренерки Інституту «Республіка», координаторки ВІ «Активна Громада» Лідія Солонуха, Анна Єрьоменко та Олеся Лапікова.

Ініціатива з проведення тренінгу належить Департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Запорізької облдержадміністрації, які вирішили детальніше познайомити владні структури з інструментами взаємодії з громадянами. Директор Департаменту Лєван Шишинашвілі зазначив, що одним із головних завдань департаменту є впровадження ефективних механізмів комунікацій між обласною державною адміністрацією та інститутами громадянського суспільства, а також сприяння місцевим органам виконавчої влади на території Запорізької області у взаємодії із громадськими організаціями.

Упродовж навчання представники територій розглянули питання щодо інструментів комунікації між владними інституціями і громадою населеного пункту, дізнались про вдалі приклади налагодженої комунікації в Україні та Запоріжжі, розробили можливі питання для публічних консультацій і відповідей на них. По завершенню тренінгу усі учасники отримали відповідні сертифікати.