Держпродспоживслужба інформує!

Дата: 29.03.2019 14:21

Фото без описуДо уваги керівників сільськогосподарських підприємств  всіх форм власності   та  підприємства,  які займаються реалізацією засобів захисту рослин!

10 квітня 2019 року   о 10: 00  в приміщенні будинку культури ТОВ «СВК  Фрунзе»  за адресою: смт.Веселе , вул. Шевченка, 12, Головне управління Держпродспоживслужби в Запорізькій області буде здійснювати навчання безпечним методам поводження  з пестицидами та агрохімікатами, а також видачу посвідчень і  допусків на право виконувати роботи, пов'язані   із    транспортуванням, зберіганням,  застосуванням засобів захисту рослин,  їх торгівлею,  відповідно до вимог ст..18 Закону України «Про захист рослин».

Переконливе прохання, заяви на проходження навчання безпечним методам поводження з засобами захисту рослин та медичні книжки на право роботи з пестицидами необхідно подати   в термін до 08 квітня 2019 року включно  до Веселівського ПКР Головного управління ДПСС в Запорізькій області за адресою : вул..Пушкіна, 102А,  смт. Веселе або на електронну адресу:     pontiy73@ukr.net.

Провідний спеціаліст відділу карантину

рослин  управління фітосанітарної

безпеки (Державний  фітосанітарний інспектор)

С.В. Пономаренко