Спортсмен нашої громади взяв участь у III чемпіонаті Світу з мас- рестлінгу

19 листопада Олексій Кушнір, який увійшов до складу збірної України (6 спортсменів і 3 представників) відвідав  найпотужнішу подію в мас-рестлінгу, яка відбувається  раз в 2 роки -  III чемпіонат Світу, який проходить на батьківщині цього виду спорту, у суровому сніжному краї республіці Саха (Якутія).

Цього року  в змаганнях взяли участь команди з 40 країн. Однією з невід'ємної частини великого спорту є травми.  На жаль, вони не обійшли стороною на III чемпіонаті світу з мас-рестлінгу і нашого спортсмена.  У боротьбі за бронзу чемпіонату світу, Олексій  зійшовся з принциповим суперником з Киргизстану. За рахунку 1: 1 все вирішувалося в третій сутичці.  Олексій боровся до кінця. І саме його незламна воля привела до травми. В результаті частковий розрив і розтягнення м'язів задньої поверхні стегна. У зв’язку в отриманою травмою в  загальному заліку Олексій зайняв п’яте місце. Спортсмену  надали швидку, абсолютно безкоштовну допомогу в міській лікарні. Після Нового року він приступить до повноцінних тренувань.

Бажаємо Олексію якнайскорішого одуження  та нових  перемог.