МОБІЛЬНИЙ СОЦІАЛЬНИЙ ОФІС ІНФОРМУЄ

12 червня 2018 року згідно з графіком робочою групою Веселівської  ОТГ здійснено виїзд «Мобільного соціального офісу»  у  с. Ясна Поляна.

До складу робочої групи увійшли:

Квашко Н.В. – начальник відділу із соціальної роботи виконавчого комітету Веселівської селищної ради

Пилюк І. С. – адміністратор Центру надання адміністративних послуг виконавчого комітету Веселівської селищної ради

Нагорна В.М. – спеціаліст ІІ категорії відділу із соціальної роботи виконавчого комітету Веселівської селищної ради

Мінасян С.Л. - заступник начальника відділу «Веселівське бюро правової допомоги »

Основною метою даного заходу є покращення соціального обслуговування та надання соціальної підтримки населенню шляхом обслуговування за місцем проживання.

На особистому прийомі у фахівців «Мобільного соціального офісу» побувало  5 осіб.

Надано консультації та роз’яснення з приводу отримання державної  соціальної  допомоги малозабезпеченим сім’ям, пенсійного забезпечення, призначення субсидій, реєстрації та зняття з реєстрації осіб за місцем проживання, порядку звернення громадян до суду.