Методичне об'єднання завідувачів дитячих закладів

Дата: 29.03.2018 15:51

Фото без опису

28 березня на базі КДНЗ №1 «Оленка» відбулося  засідання МО завідувачів дитячих закладів громади, під час якого розглядались питання з використання здоров’я зберігаючих технологій в роботі з дітьми та екологічне виховання дошкільників. Завідувачі мали змогу переглянути заняття «Пернаті наші друзі», яке провела вихователь середньої групи Сєрьогіна С.В.

Музкерівник Сойма В.В. та вихователь Іванченко Є.В. ознайомили присутніх з деякими видами здоров’я зберігаючих технологій, які вони впроваджують в своїй роботі. Це ритмотерапія та пісочна терапія. Засідання МО пройшло в теплій, дружній атмосфері.

Л.Міщенко, керівник МО завідувачів