Шлях сміття - на полігон твердих побутових відходів !

Відділом житлово-комунального господарства та благоустрою 23 березня здісненно рейд по виявленню несанкціонованих сміттєзвалищ на території смт Веселе. Перевірено всі в’їзди до селища, а також соснові  насадження  у напрямку м. Мелітополь та с. Менчикури,   територія  навколо телевежі.

Всюди зафіксовано осередки накопичення твердих побутових відходів (ТВП)   та просто розкиданого сміття. Найбільш засміченими виявились -  виїзди з селища  у напрямку с.Новоолександрівка  та с. Гоголівка, сосновий лісок на виїзді з селища  у напрямку м.Мелітополь.

Всі ці несанкціоновані накопичення сміття утворилися тільки завдяки нашим мешканцям  бо  мають побутове походження. Шановні односельці, селищна рада щороку прибирає всі зазначені вище території від сміття і кожної весни все повторюється. Звертаємось до всіх жителів Веселого і громади, поставтесь з розумінням до цієї проблеми – місце ТВП  на полігоні,  необхідно укласти договори на вивіз та утилізацію сміття зі спеціалізованим підприємством.

Поводження з сміттям  повинно бути цивілізоване !