Веселівська селищна територіальна громада
Веселівський район, Запорізька область

Урочистий мітинг до Дня Перемоги відбувся учора у Веселому

9 травня, у День 72-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні в селищі на центральному меморіалі відбувся мітинг-реквієм за участі ветеранів, учасників та дітей Другої світової війни, представників районних органів місцевого самоврядування та виконавчої влади, учасників АТО, громадських організацій, навчальних закладів та громадськості.

Святкова хода до меморіалу розпочалася о 10-ій ранку від районної адміністративної будівлі. Очолювали колону військовослужбовці, які несли гірлянду пам'яті. Дали йшли представники влади, організації і навчальні заклади. Цього року багато веселівців прийшли на урочистості з портретами своїх близьких та рідних, які були учасниками бойових дій: батьків, дідів та прадідів. Така акція пам’яті була організована за ініціативою районної організації ветеранів.

Під час мітингу до присутніх звернулося керівництво громади, району, війсккомату та ветеранської організації. Всі вони дякували ветеранам Другої світової війни за їх подвиги на фронті та в тилу, за Велику Перемогу і подароване нам мирне сьогодення.

Пам’ять про жертви Другої світової війни учасники мітингу вшанували хвилиною мовчання, потім поклали квіти та вінки до братської могили, пам’ятника та обеліску.

Завершився захід життєстверджуючими словами молодого покоління (учні різнопрофільної гімназії), які вручили квіти ветеранам.

 « повернутися до списку новин