Веселівський ПАЛ очолив новий директор

Дата: 01.12.2016 14:51

Фото без описуУ четвер, 1 грудня, заступник начальника управління, начальник відділу організаційної і кадрової роботи управління професійно-технічної, вищої освіти та кадрової роботи Департаменту освіти і науки Запорізької області Олена Грицаєнко представила колективу ДНЗ «Веселівський професійний аграрний ліцей» нового директора.

Офіційно ним став Денис Артем, якого тиждень тому було призначено виконуючим обов’язки керівника, що дозволило Денису Станіславовичу вже увійти в курс справи і намітити для розв’язання конкретні цілі.

У свою чергу, селищна рада розробляє партнерські стосунки із Департаментом освіти і науки з метою залучення інвесторів, зацікавлених у збереженні та розвитку навчального закладу на території громади.