Наші ветерани футболу зіграли у турнірі, що відбувся у м. Василівка

Дата: 02.03.2017 14:05

Фото без опису26 лютого у м. Василівка відбувся обласний турнір з міні-футболу серед ветеранів. Наші команди взяли участь у категорії від 40 та від 50 років.

У віковій групі 40+ веселівська команда ветеранів, набравши найбільшу кількість очок за коловою системою, виборола звання чемпіонів, обігравши м. Вільнянськ з рахунком 5:2, смт Велика Білозірка з рахунком 2:7 та зігравши з господарями турніру (м. Василівка) у бойову нічию 6:6.

У складі нашої команди грали Анатолій Романенко, Вадим Божко, Олександр Залата, Володимир Семивол, Едуард Чаусов, Андрій Баландін та Олександр Акімов.

Фото без описуУ категорії від 50 років команда наших ветеранів на чолі з капітаном В.А. Максимчуком з шести команд-учасниць отримала срібні нагороди, програвши у фіналі василівцям з рахунком 0:2.

Вітаємо наших досвідчених футболістів, бажаємо їм міцного здоров’я та нових перемог.

Гравці висловлюють подяку Веселівській селищній раді за фінансову допомогу для транспортування команд.

Михайло Козюра