Наші ветерани футболу зіграли у турнірі, що відбувся у м. Василівка

26 лютого у м. Василівка відбувся обласний турнір з міні-футболу серед ветеранів. Наші команди взяли участь у категорії від 40 та від 50 років.

У віковій групі 40+ веселівська команда ветеранів, набравши найбільшу кількість очок за коловою системою, виборола звання чемпіонів, обігравши м. Вільнянськ з рахунком 5:2, смт Велика Білозірка з рахунком 2:7 та зігравши з господарями турніру (м. Василівка) у бойову нічию 6:6.

У складі нашої команди грали Анатолій Романенко, Вадим Божко, Олександр Залата, Володимир Семивол, Едуард Чаусов, Андрій Баландін та Олександр Акімов.

У категорії від 50 років команда наших ветеранів на чолі з капітаном В.А. Максимчуком з шести команд-учасниць отримала срібні нагороди, програвши у фіналі василівцям з рахунком 0:2.

Вітаємо наших досвідчених футболістів, бажаємо їм міцного здоров’я та нових перемог.

Гравці висловлюють подяку Веселівській селищній раді за фінансову допомогу для транспортування команд.

Михайло Козюра