КУ «Центр соціальних послуг» налагодив співпрацю з відділом Веселівського бюро правової допомоги

22 лютого відбулася зустріч директора КУ «ЦСП» Веселівської селищної ради Галини Жигірь з юристом відділу Веселівського бюро правової допомоги Мелітопольського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Олексієм Рєдкозубовим.

Мета зустрічі – досягнення більш якісного обслуговування громадян похилого віку, інвалідів, сімей, дітей та молоді, які обслуговуються в структурних підрозділах центру соціальних послуг. А також створення рівних можливостей для доступу вищезазначених осіб до правосуддя – представництва інтересів у судах в цивільних та адміністративних судових спорах.

У ході зустрічі були обговорені питання подальшого співробітництва.

Крім того, спільно з Олексієм Анатолійовичем Галина Іванівна провела робочу нараду з працівниками установи, з якими було проведено роз’яснювальну бесіду щодо прав користувачів допомоги, правил її надання та видів такої допомоги.

Плідна і злагоджена робота в цьому напрямку вже дає перші результати. Вже 23 лютого отримала допомогу гр. Б., яка отримала безоплатну консультацію юриста, скористалась послугами соціального супроводу фахівця соціальної роботи і вже почала оформлення документів для отримання спадщини.

КУ "Центр соціальних послуг"