СТАРТУВАВ ПРОЕКТ МІНІСТЕРСТВА ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ « Я МАЮ ПРАВО!» ЗНАЮ! ДІЮ! ЗАХИЩАЮ!

Міністерством юстиції України було запущено Всеукраїнський загальнонаціональний просвітницький проект  «Я МАЮ ПРАВО». Стратегічним завданням якого є підвищення рівня знання українців щодо своїх прав у різних сферах життя, правової свідомості громадян та спроможності громадян захищати свої права.

Цього року у рамках проекту планується інформування та надання прикладних рекомендацій населенню щодо захисту прав громадян за трьома напрямками: права громадян у сфері правосуддя, захист прав власності та  формування вмінь протистояння побутовій корупції. Маєш питання? Звертайся за єдиним контакт-центром системи безоплатної правової допомоги: 0 800 213 103 цілодобово та безкоштовно у межах  України; за посиланням pravo.minjust.gov.ua.

ЗАПАМ’ЯТАЙ: ТИ МАЄШ ПРАВО вирішити спір самостійно!

Джерело: Районна Веселівська газета «Колос»

від 08.11.2017 р.

Міністр юстиції Павло Петренко презентував запуск загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!»

НЕ ОТРИМУЄШ АЛІМЕНТИ?

НЕ ЗНАЄШ, ЯК ОФОРМИТИ ДОГОВІР ОРЕНДИ ЗЕМЛІ?

НЕ ЗНАЄШ, ЯК ОФОРМИТИ СУБСИДІЮ?

ЗАБИРАЮТЬ БІЗНЕС? ВІДБИРАЮТЬ МАЙНО?

ВИМАГАЮТЬ ХАБАРА ЗА ІСПИТ ЧИ НАВЧАННЯ?

НЕ ЗНАЄШ, ЯК ВИРІШИТИ СПІР?