Першість з міні-футболу серед вуличних команд

Дата: 22.08.2016 12:49

Фото без опису

В рамках проведення «Олімпійського літа», відзначення 25-ої річниці  Незалежності України, з метою зайнятості дітей в канікулярний період з 26 липня по 04 серпня відділом освіти, молоді та спорту виконавчого комітету Веселівської селищної ради, Веселівською ДЮСШ за підтримки Веселівської районної федерації футболу, громадської молодіжної організації «Моє майбутнє» на майданчиках за місцем проживання проведено традиційну шосту відкриту першість  з міні-футболу серед вуличних команд.

Фото без описуУ цьому році прийняло участь 7  команд (3 сільських та 4 селищних ): «Ізвєстія»,  Чкалово, ДЮФК «Веселе», Менчикури,   та зовсім юні команди «Фініш», «Олімпік» та «Газмяс». Ігри проходили за коловою системою, за два тижні зіграно 21 гру, прийняло участь 56 юних футболістів, забито на турнірі 98 голів.Фото без опису

Останній тур та церемонія закриття турніру, нагородження пройшли на майданчику  у с.Широке.

По результатам зіграних ігор місця розподілені наступним чином: на третьому місці команда ДЮФК «Веселе», срібні нагороди отримали футболісті із с. Менчикури, а чемпіоном турніру четвертий раз стала команда «Ізвєстія».Фото без опису

Кращим гравцем турніру визнано Будко Владислава з команди «Ізвєстія», а кращим бомбардиром  турніру Білого Володимира з команди с.Менчикури.

Кращі гравці відзначені цінними подарунками. Учасники були нагороджені грамотами, призери та переможці кубками, медалями, грамотами

Дякую за постійну  допомогу у проведенні турніру Веселівській селищній раді, Громадській організації «Моє майбутнє», голові Веселівської районної федерації футболу Міщенку К.С.,  головному судді змагань Сенюкову О.Е. Також слова подяки висловлюю представникам за організацію команд та небайдужість до розвитку спорту на території.

М.Ю. Козюра