Сьогодні свято вишиванки !

Усе навколо завмирає,
Коли вдягаю вишиванку.
Лиш серце радісно палає,
Мов промінь сонця на світанку.

Коли вдягаю вишиванку,
Немов в любові признаюся
Своїй країні ніжно й палко,
Вдягну і Господу молюся.

За мир та спокій в Україні!
Щоб вишивані візерунки
У долю кожної родини
Внесли приємні подарунки!

Вишиванка — це не просто гарний святковий одяг, а й важлива частина культури нашого народу. Недарма про неї складено чимало пісень та віршів. Кожен візерунок у вишиванці має свою символіку та значення.  У кожну стежинку на сорочці  неодмінно вкладено частинку української  душі, побажання щасливої долі та миру.

13 травня 2016 року на території нашого селища пройшло свято української культури – Парад вишиванок. До ходи залучилося більше 500 чоловік. Найактивнішими виявились вихованці загальноосвітніх, дошкільних та позашкільних навчальних закладів селища, працівники освіти і культури Веселівської ОТГ. Це ще раз доводить, що наше майбутнє покоління ставиться з великою повагою до рідної культури та читко розуміє цінність цього найпатріотичнішого вбрання.