Веселівська селищна територіальна громада
Веселівський район, Запорізька область

Я люблю українську!

У КЗ «Широківська ЗОШ І-ІІІ ступенів» 08 листопада 2017 року  цікаво та творчо  пройшов позакласний захід  «Я люблю українську!»

      Змагання проходило в рамках тижня позакласних заходів вчителів суспільно-гуманітарного циклу. Учні 11 класу змагалися на звання «Найкращий знавець» в інтелектуальному турнірі з української мови та літератури.

 

Випускники пройшли естафети «Юний лінгвіст», «Завдання із скриньки», «Фразеологічні завдання», «Правильна вимова». На початку та у кінці справжні українці створювали інтерактивні плакати «Мова наша –серце наше» та «Я люблю українську!» Старшокласники презентували  сенкани про українську мову та на кольорових долоньках писали, за що так люблять свою рідну мову.

         Журі на чолі в.о. директора школи Лариса Миколаївна Очеретько відзначило значну підготовку випускників, високий рівень проведення заходу. Переможцем визнана учениця 11 класу Ворона Руслана. Усі учні отримали грамоти за активну, творчу діяльність під час позакласного заходу, який підготувала та провела вчитель української мови та літератури Струкова Ліоніла Іванівна. В рамках підготовки випускників до ЗНО захід був актуальний та корисний, проведений із позитивним закликом «Знай, вивчай, удосконалюй українську!»

                                 Учитель української мови та літератури О.О. Чмутова« повернутися до списку новин