Веселівська об'єднана територіальна громада приєдналася до проекту «Відкрите місто»

Дата: 16.11.2016 10:59

Фото без опису15 листопада за участі заступника селищного голови Олексія Дяченка та президента Фонду Східна Європа Віктора Ляха було урочисто підписано Меморандум про реалізацію спільного проекту «Відкрите місто» у Веселівський об’єднаній територіальній громаді.

Таким чином, вона стала однією з 38 органів місцевого самоврядування (міста та громади), які підключились до веб-платформи «Відкрите місто» і використовують можливості інтерактивної системи.

Фото без опису

Інтерактивна платформа «Відкрите місто» www.opencity.in.ua є комунікаційним каналом для донесення і відображення інформації про проблемні ситуації до органів влади та відображає процес і результат вирішення проблемних ситуацій і виконує функцію інструменту громадського моніторингу та оцінювання ефективності роботи влади із задоволення поданих громадянами скарг.

Очікується, що у Веселівській ОТГ веб-платформа «Відкрите місто» після технічного налаштування запрацює вже до кінця поточного місяця. Технічну допомогу в підключенні ОТГ надаватиме Запорізький благодійний фонд «Єдність за майбутнє», яке вже має трирічний досвід адміністрування системи «Відкрите місто» в Запорізькому регіоні.

Крім Веселівської ОТГ, Меморандум підписали міста Вільнянськ, Молочанськ та Вескресенська об’єднана територіальна громада.