Веселівська селищна територіальна громада
Запорізька область, Мелітопольський район

Веселівська об'єднана територіальна громада приєдналася до проекту «Відкрите місто»

15 листопада за участі заступника селищного голови Олексія Дяченка та президента Фонду Східна Європа Віктора Ляха було урочисто підписано Меморандум про реалізацію спільного проекту «Відкрите місто» у Веселівський об’єднаній територіальній громаді.

 

 

 

Таким чином, вона стала однією з 38 органів місцевого самоврядування (міста та громади), які підключились до веб-платформи «Відкрите місто» і використовують можливості інтерактивної системи.

 

Інтерактивна платформа «Відкрите місто» www.opencity.in.ua є комунікаційним каналом для донесення і відображення інформації про проблемні ситуації до органів влади та відображає процес і результат вирішення проблемних ситуацій і виконує функцію інструменту громадського моніторингу та оцінювання ефективності роботи влади із задоволення поданих громадянами скарг. 

 

 

Очікується, що у Веселівській ОТГ веб-платформа «Відкрите місто» після технічного налаштування запрацює вже до кінця поточного місяця. Технічну допомогу в підключенні ОТГ надаватиме Запорізький благодійний фонд «Єдність за майбутнє», яке вже має трирічний досвід адміністрування системи «Відкрите місто» в Запорізькому регіоні.

 

Крім Веселівської ОТГ, Меморандум підписали міста Вільнянськ, Молочанськ та Вескресенська об’єднана територіальна громада.« повернутися до списку новин