Веселівська селищна територіальна громада
Веселівський район, Запорізька область

Зустріч голови Веселівської селищної територіальної громади Кіяшко П.М. з активом села Широке

      19 лютого голова Веселівської селищної ради Петро Миколайович Кияшко,  провів зустріч з активом села Широке, під час якої були обговорені питання соціально-економічного розвитку території та проблеми, які найбільше хвилюють жителів села.

    Серед проблем, які Широківці озвучили голові, необхідність ремонту опалення в будівлі будинку культури, бібліотеки, сільської ради та ФАПу. Також підіймались питання про покращення медичного обслуговування, безкоштовне харчування у школі дітей з малозабезпечених сімей, впорядкування графіків руху автобусів та фінансування спортивної дитячо-юнацької команда  ФК «Ізвєстія», яка має значні здобутки на всеукраїнських змаганнях .

    Та на даний час  найбільша проблема с.Широкого  – водопостачання. Водопровідній системі вже не один десяток років, тож застаріле обладнання часто виходить з ладу. Сільському водогону терміново потрібен капітальний ремонт, і жителі села стурбовані даним питанням. Щоб мешканці Широкого не залишися без питної води, по можливості, дрібний ремонт робить  підприємство ДДГ «Ізвєстія», за що потрібно висловити велику подяку його директору  Рудському С. В..

    Петро Миколайович підсумував, що пропозиції і зауваження жителів села Широке будуть враховані в планах діяльності громади.

 

  

                                                           

 « повернутися до списку новин