Тривають роботи з освітлення вулиць нашої громади

Вуличне освітлення –одне з найбільш проблемних завдань місцевої влади. Більшість сел майже не освітлені. Люди намагаються залишатися вдома після настання темряви, адже орієнтуватися  в темний час доби стає важче. Особливо восени і взимку, коли сонце сідає вже після шостої вечора, і на вулицях стає некомфортно.

В нашій громаді тривають роботи  з освітлення  вулиць і в недалекому майбутньому кожна вулиця матиме освітлення в нічний час. Зараз закінчуються роботи в с.Мала Михайлівка і незабаром тут з’являться нові ліхтарі.  Роботи виконує  КП «Іріда».

Сподіваймося,  що вже через декілька років жителі нашої громади не зможуть і уявити, як це можна було раніше проживати без вуличного освітлення.

Прес-служба Веселівської селищної ради