Шановні жителі Веселівської об'єднаної територіальної громади!

Дата: 25.11.2016 09:33

В ці дні Україна схиляє голову перед пам‘яттю мільйонів людей, що стали жертвами голодомору 1932 – 1933 років.

Вони були винними лише в тому, що були українцями, хотіли жити й господарювати на своїй землі. Тому й потрапили до безжальних жорен тоталітаризму.

Ми не в змозі згадати всіх поіменно, бо гинули цілі родини, вимирали села. Але й забувати тієї жахливої трагедії не маємо права. Адже це чи не найжахливіша сторінка в історії нашого народу.

Завдяки свідкам та історикам ми вже знаємо досить правди, щоб зрозуміти, яка велика і безповоротно втрачена частина України лежить у тих могилах. Усе це ми маємо розуміти і пам‘ятати.

А тому наш святий обов’язок сьогодні – зберегти пам’ять про всіх невинно закатованих, про всіх, хто не дожив, пам’ять про живих і ненароджених. Ніхто не має права про це забути!

Тож закликаю вас не стояти осторонь від всеукраїнської акції: 26 листопада о 16.00 годині вшанувати пам‘ять невинно загиблих людей хвилиною мовчання, зупинивши в цей час роботу на підприємствах, в установах та організаціях, рух громадського та приватного транспорту.
Запаліть на своєму підвіконні свічку пам‘яті, свічку скорботи за мільйонами загублених життів.

З повагою, селищний голова Петро Кіяшко