Запорізька область, Мелітопольський район

Запорізьке підприємство намагалось вивезти до Молдови 200 тон феросплавів без сплати мита

Дата: 18.02.2016 08:39
Кількість переглядів: 493

Одне з приватних підприємств м. Запоріжжя намагалося оформити через Запорізьку митницю ДФС понад 200 тон феросиліцію вартістю 360 тисяч гривень для експорту до Молдови. Ставка вивізного мита для даного сплаву складає 0%.

Під час проведення митного контролю фахівці Запорізької митниці ДФС відібрали проби товару та направили їх до лабораторії для проведення експертизи. Перевірка встановила, що хімічний склад товару не відповідає заявленому зразку та повинен обкладатися вивізним митом у розмірі 15% від вартості товару.

У відношенні посадової особи підприємства заведено справу про порушення митних правил за ст. 472 МК України, санкція якої передбачає конфіскацію предметів правопорушення та накладення штрафу у розмірі 100% їх вартості.

Зазначимо, що феросиліцій – це феросплав, основні компоненти якого залізо і кремній. Застосовують його для розкислювання і легування сталі, а багаті сорти також для відновлення металів з оксидів.

Головне управлянні ДФС у Запорізькій області