Веселівський районний військовий комісаріат проводить набір на військову службу за контрактом

Дата: 28.11.2016 08:14

Фото без описуНа військову службу за контрактом запрошуються громадяни України призовного віку (від 18 до 40 років) та військовозобов’язані, які пройшли професійно-психологічний відбір і відповідають встановленим вимогам проходження військової служби.

Під час дії особливого періоду граничний вік призову збільшено до 60 років.

Згідно з чинним законодавством з оголошенням встановленого порядку мобілізації ( в тому числі часткової ), в Україні настав особливий період, який діє на даний момент,  тобто, за працівниками, прийнятими на військову службу за контрактом, зберігаються місце роботи, посада і середній заробіток на підприємстві, в установі, організації, фермерському господарстві, сільськогосподарському, виробничому кооперативі незалежно від підпорядкування та форми власності та у фізичних осіб підприємців на строк до закінчення особливого періоду, або до дня фактичної демобілізації.

Переваги проходження військової служби за контрактом у Збройних Силах України:

• гарантоване грошове забезпечення, яке 2016 року збільшене та складає від 7500 тис. грн., щорічно виплачується матеріальна допомога на соціально-побутові потреби, матеріальна допомога на оздоровлення в розмірі місячного грошового утримання;
  • речове забезпечення;
  • соціальні гарантії: безкоштовна медична допомога військовослужбовцю та членам його сім'ї, право на санаторно-курортне лікування;
  • щорічна відпустка від 30 до 45 календарних днів зі збереженням грошового , матеріального забезпечення;
  • можливість отримання безкоштовного житла за рахунок держави;
  • можливість отримання первинного офіцерського звання;
  • вищий ніж у цивільному секторі розмір пенсійного забезпечення та можливість його отримання за вислугою років;
  • можливість отримання вищої освіти за освітньо-кваліфікаційним рівнем «бакалавр» у ВНЗ за рахунок держави без відриву від служби тощо.

За додатковою інформацією, просимо Вас звертатися у Веселівський РВК за адресою:

смт. Веселе,

вул. Першотравнева, 128,

або за телефонами: (06136) 2-12-15, (06136) 2-10-15.

При собі мати паспорт, військовий квиток або інший документ військового обліку.