Всесвітній день туризму

Щороку, 27 вересня, наша держава Україна святкує міжнародне свято Всесвітній день туризму. Це свято в 1979 р. встановила Генеральна асамблея Всесвітньої туристичної організації в Іспанії, місті Торремолінос. У нашій країні День туризму заснував другий Президент України Леонід Данилович Кучма, своїм Наказом № 1047/98 в 1998 р.

Мета цього свята − активна пропаганда туризму, зміцнення міжнародних зв`язків, а також освітлення вкладу туризму у світову економіку.
Свято це, так чи інакше, стосується кожного з нас. Будь-яка людина хоча б раз в житті подорожувала, змінювала обстановку і тим самим відчувала більшу повноту життя. І, звісно, День туриста безпосередньо стосується усіх працівників туристичного бізнесу − адже саме завдяки цим людям ми, подорожуючи, можемо відчувати себе комфортно і безпечно.
День туризму завжди святкується з особливим загальносвітовим розмахом. Проходять різноманітні урочисті фестивалі і заходи, метою яких є в найбільш вигідному світлі показати туристичний бізнес і туризм в цілому. З різних країн на це свято злітаються туристи. Цікавим є той факт, що щороку організатори головуючої країни цього свята вигадують девіз Дня туризму конкретного року.