Веселівська селищна територіальна громада
Веселівський район, Запорізька область

Карантин – це добре чи погано?!?...

Карантин – це добре чи погано?!?... Памятайте,- навіть у поганому завжди є щось хороше.

Ми мали багато часу, щоб підготуватися за час карантину, до повноцінної роботи.

 Персоналом дошкільного підрозділу Маломихайлівського НВК   був зроблений капітальний ремонт роздягальні та центрального входу.

Виникло багато складнощів для відкриття садочка і відповідно до вимог роботи дошкільних закладів під час карантину, але «хто хоче працювати, той перешкод немає».

 Керівництвом закладу швидко було вирішено - це питання і, без допомоги батьків, було закуплено:  безконтактний термометр, антисептичні засоби, паперові рушники, засоби індивідуального захисту. Вихователі закладу самостійно пошили  маски.

І ось ми готові прийняти наших діточок…

 На даний час ми працюємо у звичайному режимі. У червні ніяких змін в роботі дошкільного підрозділу  не було, хоча на  літній період  припадають відпустки вихователів .

Тому наші  батьки можуть не хвилюватися — наш  дитячий садок закриватися на літо- не буде і кожен із наших дошкільнят знайде в ньому своє місце.

 

Робота дитячого садка влітку трохи відрізняється від іншого часу, але дітям приділяється не менше уваги та  набагато більше часу вони проводять на свіжому повітрі. Вихователі проводять з дошкільнятами:  колективні ігри на свіжому повітрі; спортивні змагання;  ознайомлюють дітей з природою; читають дитячу літературу та ін..

 

Тож ми докладемо усіх зусиль, щоб нашим діткам в садочку було цікаво, щоб  кожен день для них був яскравим…

 

 

Заступник директора

 Маломихайлівського НВК               Наталія Герега« повернутися до списку оголошень