Веселівська селищна територіальна громада
Веселівський район, Запорізька область

ПРОФІЛАКТИЧНИЙ РЕЙД СІМЕЙ ФАХІВЦЯМИ ІЗ СОЦІАЛЬНОЇ РОБОТИ КУ «ЦЕНТР СОЦІАЛЬНИХ ПОСЛУГ» ВЕСЕЛІВСЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Протягом останніх 2-ох тижнів фахівцями із соціальної роботи відділу соціальної служби для сім’ї, дітей та молоді КУ «Центр соціальних послуг» року з дотриманням усіх карантинних вимог здійснено профілактичний рейд сімей, які знаходяться у складних життєвих обставинах на території Веселівської ОТГ.

З метою недопущення виникнення пожеж на відкритих територіях, попередження травмування, навчання правилам безпеки життєдіяльності під час відпочинку на водних об’єктах було проведено інформаційно-роз’яснювальну роботу серед підлітків щодо дотримання правил пожежної безпеки, безпеки на воді та при використанні газових приладів.

Також батькам було роз'яснено наслідки ухиляння від виконання батьківських обов'язків, надано рекомендації по забезпеченню фундаментальних потреб дітей, проведено профілактичну роботу щодо організації безпечного проведення дозвілля молоді.

 

Відділ соціальної служби для сім’ї, дітей та молоді КУ «Центр соціальних послуг» Веселівської селищної ради.« повернутися до списку оголошень