Веселівська селищна територіальна громада
Веселівський район, Запорізька область

Турбота про дітей – це благородна справа!

Сергій Володимирович Рудськой постійний гість КЗ «Широківська ЗОШ І-ІІІ ступенів». До школи приходить не лише на свята, а й у будні , не лише, щоб дізнатися про проблеми,  а для того, щоб допомогти їх вирішити.

Готуючи школу  до нового навчального року наш депутат Сергій Володимирович допоміг вирішити безліч проблем. Було проведено ремонт шкільного паркану та воріт. Проведено ремонт та обслуговування шкільної каналізації , з метою покращення санітарного стану внутрішніх туалетів,   Сергій Володимирович придбав за допоміг установив два нових унітази. 

Дізнавшись що у школі існує нагальна проблема, а саме для учнів початкових класів не вистачає підручників з основних предметів, і ця проблема на рівні школи не вирішується за відсутності коштів, попросив список літератури. Вже за тиждень до школи надійшли нові комплекти підручників. Для першого класу англійська мова 7 штук, для 2 класу читання – 9 штук, математика 8 штук,українська мова 9 штук, англійська мова 9 штук, природознавство 5 штук. Учні приступили до навчання з повним комплектом всіх підручників, вчителі та батьки задоволені. 

Не залишив Сергій Володимирович без свята і наших 15 першокласників. Він приготував для них  особливі подарунки - комплекти канцелярських товарів: фарби, кольоровий папір, підставки під підручників  і олівців, фломастери, пластелин, зошити для малювання.

Шановний Сергію Володимировичу,   від імені вчителів, учнів та їх батьків дякуємо за Вашу турботу та щедрі подарунки.

 

 

                                З повагою колектив

КЗ «Широківська ЗОШ І-ІІІ ступенів»

Веселівської селищної ради.« повернутися до списку оголошень