Запорізька область, Мелітопольський район

Генеральний план с. Широке

повідомлення

Про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості, ЩОДО розробки містобудівної документації «Генеральний план с. ШИРОКЕ Веселівського району Запорізької області. Оновленння з розширенням межІ населеного пункту та ПланУ зонування с. ШИРОКе Веселівського району Запорізької області» (у складі Генерального плану).

У зв’язку з розробленням містобудівної документації «Генеральний план с. Широке Веселівського району Запорізької області. Оновлення з розширенням межі населеного пункту та План зонування с. Широке  Веселівського району Запорізької області» (у складі Генерального плану), з метою врахування громадських інтересів під час розроблення Генерального плану  с. Широке Веселівського району Запорізької області, з 19.02.2019р. по 19.03.2019р. проводиться обговорення та розгляд Генерального плану с. Широке Веселівського району Запорізької області. Оновлення з розширенням межі населеного пункту та План зонування с. Широке  Веселівського району Запорізької області  – далі Генеральний план та план зонування у складі Генерального плану.

Мета розробки Генерального плану та плану зонування у складі Генерального плану с. Широке  Веселівського району Запорізької області: визначення принципових напрямків необхідності раціонального використання земель, створення належних умов для життєзабезпечення, обґрунтування довгострокової стратегії планування, забудови та іншого використання території населеного пункту с. Широке. Це комплексний документ для здійснення стратегічної та оперативної діяльності селищної ради у напрямку соціально-економічного розвитку, організації вулично-дорожнього руху, інженерного обладнання і благоустрою, охорони природи, а також визначення черговості освоєння територій.

Замовник Генерального плану: Веселівська селищна рада.

Розробник Генерального плану: ФОП  «Ю. Лукашев» (м. Запоріжжя).

Підстава для розроблення: рішення Веселівської селищної ради ради від 07.05.2018 р. №1 «Про розробку містобудівної документації «Генеральний план с. Широке Веселівського району Запорізької області. Оновлення з розширенням межі населеного пункту та План зонування        с. Широке  Веселівського району Запорізької області» (у складі Генерального плану)».

Відповідальний за організацію розгляду пропозицій – начальник відділу розвитку інфраструктури, містобудування, архітектури  виконавчого комітету Веселівської селищної ради – Ремез Олександр Олександрович.

ПЗ Широке

ПЗ Зонінг с. Широке