Старт нового 2017 – 2018 навчального року

Дата: 21.09.2017 10:56

Фото без опису

1 вересня гостинно відчинили свої двері 6 навчальних закладів Веселівської селищної територіальної громади. В подорож знань відправились  150  учнів.

Багато зусиль приклали адміністрації шкіл, вчителі, батьки, технічний персонал, щоб підготувати школи до нового навчального року. Вишукані охайні шкільні подвір’я, світлі відремонтовані класні кімнати, коридори, зали, фойє – скрізь ідеальний порядок та затишок.

Поповнилась матеріально-технічна база багатьох шкіл. Все робиться для того, щоб учні отримували міцні знання і почували себе комфортно, бо школа – це друга домівка.

Важливим для держави є і здоров’я підростаючого покоління, тому в школах приділяється в цьому питанню  велика увага. Для учнів організовано гаряче харчування.

Хай цей новий навчальний рік буде плідним для учнів, учителів, батьків, принесе радість і здоров’я.

Прес-служба селищної ради