Новини освіти, культури, спорту, соціальної сфери

Нарада у відділенні соціальної роботи КУ «Центр соціальних послуг» Веселівської селищної ради

17.02.2022 р. у відділенні соціальної роботи КУ «Центр соціальних послуг» Веселівської селищної ради, спільно з поліцейськими офіцерами громади, відбулася нарада на тему: «Порядок взаємодії суб’єктів соціальної сфери при виявленні факту домашнього насильства».

15:47 18.02.2022

Сьогодні 18 лютого, святкує свій 35-ий День народження тренер футбольного клубу «Руслан» та КЗПО «ДЮСШ» Мірошник Руслан Володимирович.

Руслан Володимирович за багатолітній досвід роботи на футбольних полях Веселівської громади став головним наставником не тільки для футболістів дорослої команди, а і взірцем відданості своїй роботі та добрим прикладом для всіх юних вихованців. Цілеспрямованість та відповідальність, наполегливість та відкритість в роботі Руслана Володимировича принесли безліч перемог та відзнак його вихованцям.

08:48 18.02.2022

До Дня Героїв Небесної Сотні

До Дня Героїв Небесної Сотні Веселівська селищна бібліотека підготувала ілюстративно-документальну книжкову виставку «Їх дух незламний і безсмертний подвиг».

08:10 17.02.2022

До Міжнародного дня мови

Мова – одне з багатьох див, створених людьми. Вона віддзеркалює душу народу, його історію. Саме тому 21 лютого всі народи Землі відзначають Міжнародний день рідної мови.

09:16 16.02.2022

Вулична акція з питань профілактики ВІЛ/СНІДу

14 лютого вся країна святкує День закоханих. Фахівцями із соціальної роботи відділення соціальної роботи КУ «Центр соціальних послуг» постійно проводиться профілактична та інформаційно-роз’яснювальна робота з метою забезпечення прав та свобод дітей із сімей, що опинилися у складних життєвих обставинах.

16:51 14.02.2022

«ЗАБИЙ РИБУ»

Вже стало доброю традицією у Веселівській громаді проведення відкритого командного турніру з доміно «Забий рибу».

15:08 14.02.2022

Перемога в обласній олімпіаді з предмета «Фізична культура»

12 лютого на базі Запорізького навчально-виховного оздоровчого комплексу №110 Запорізької міської ради відбулася обласна олімпіада з фізичної культури в якій взяли участь 42 юнаки та 38 дівчат ЗЗСО Запорізької області.

10:03 14.02.2022