Веселівська об'єднана територіальна громада

Новини освіти, культури, спорту

Аналіз результатів ДПА за освітній рівень повної загальної середньої освіти проведеної у формі ЗНО в 2017 році.

Дата створення: 13:34 22.09.2017

Відділом освіти, молоді та спорту виконавчого комітету селищної радм підготовлено моніторинг участі випускників загальноосвітніх навчальних закладів Веселівської територіальної громади в державній підсумковій атестації у формі зовнішнього нзалежного оцінювання. Детально ознайомитись з інформацією можна за посиланням.

Турбота про дітей – це благородна справа!

Дата створення: 13:25 22.09.2017

Сергій Володимирович Рудськой постійний гість КЗ «Широківська ЗОШ І-ІІІ ступенів». До школи приходить не лише на свята, а й у будні , не лише, щоб дізнатися про проблеми,  а для того, щоб допомогти їх вирішити. Готуючи школу  до нового навчального року наш депутат Сергій Володимирович допоміг вирішити безліч проблем. Було проведено ремонт шкільного паркану та воріт. Проведено ремонт та обслуговування шкільної каналізації , з метою покращення санітарного стану внутрішніх туалетів,   Сергій Володимирович придбав за допоміг установив два нових унітази.

КРАСА ВІДМИКАЄ СЕРЦЕ

Дата створення: 23:07 20.09.2017

«Не повинно бути сліпих до краси, глухих до слів дійсної музики, байдужих до добра, безпам’ятних до минулого.  А для цього потрібні знання, потрібна інтелігентність, яку дає культура.» (Д.Ліхачов)

Весела ярмарка у КЗ «Веселівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 2»

Дата створення: 09:29 20.09.2017

Здавна повелося в Україні, що, зібравши урожай багатий, їхали люди на ярмарок, везли те, що самі виростили, самі приготували. Цю гарну традицію наших предків учні школи підтримують щороку. Ця неповторна подія демонструє безмежну дитячу фантазію, уяву і надовго заряджає всіх позитивними емоціями. Це свято згуртовує всю шкільну родину - учнів, учителів і батьківську громадськість.        На ярмарок були виставлені пиріжки, тістечка, печиво, торти, рулети та багато іншого - все це діти пропонували придбати за досить помірними цінами. Атмосфера на солодкому ярмарку була невимушеною і жвавою. Купці та продавці створили справжнє ярмаркове дійсто. Скрізь лунав гамір, жарти, школярі у різний спосіб запрошували до свого столу, прославляли щедру осінь віршами та піснями, рекламували товар, у який було вкладено часточку душі. Домашню випічку з особливим азартом розкуповували маленькі школярики та  гості.

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ ФЕСТИВАЛЬ-КОНКУРС «DANCE TIME»

Дата створення: 15:35 18.09.2017

09 вересня в рамках святкування 205-ї річниці заснування селища Веселе та другої річниці створення Веселівської селищної територіальної громади пройшов перший Всеукраїнський   хореографічний             фестиваль-конкурс «Dance time»  Спеціальним гостем нашого фестивалю та головою журі була  фіналістка танцювального шоу «Танцюють всі - 6» (Польща, Варшава), артистка і танцівниця гучних мюзиклів  «Метро», «Нотр Дам де Париж», «Пророк»,  артистки Краківського театру «Groteska», Музичного Театру      Ім. Данути  Бадушковї – Тріпутєнь Марія (м.Мінськ, республіка Білорусь), яка у своєму виступі привітала веселівців з подвійним святом, подякувала селищному голові та керівнику танцювальної студії «Атмосфера»  Ібатулліній Венері  за підтримку розвитку танцювального мистецтва на території громади. Також до журі були запрошені: Наталія Коваль (суддя міжнародної категорії, керівник народного театру танцю «Надія», смт Михайлівка), Гладкова Юлія   (лектор по стилю джаз-фанк, суддя Всеукраїнських змагань з танцю, м.Мелітополь) та Богачено Роман (інструктор з хатха-йоги, м.Кропивницький).

Учнівська делегація з Польщі

Дата створення: 09:42 18.09.2017

В рамках Програми міжнародного співробітництва Веселівської селищної територіальної громади на 2017-2018 роки, затвердженою рішенням тридцять третьої сесії сьомого скликання від 23.06.2017 № 33, з метою міжнародного співробітництва, молодіжних обмінів Веселівської селищної територіальної громади та Гміна Котунь (Польща) з 08  по 15 вересня у нас в гостях перебувала делегація з Польщі під керівництвом пані Еви Вадас-Ястжембської та пані Агнешки Сколімовської. Святом справжньої дружби, творчості, взаєморозуміння став прийом гостей із братньої Польщі! Програма зустрічі була по-справжньому насиченою й різноманітною!   Залучити своїх друзів до співпраці, а не бути пасивними спостерігачами – ось до чого прагнули учні  та їхні наставники комунальних закладів «Веселівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 2»,  «Веселівська ЗОШ І-ІІІ ступенів № 1», «Веселівська   районна різнопрофільна гімназія».

Увага!

Дата створення: 15:50 13.09.2017

Усім батькам,які прагнуть розвивати та вдосконалювати творчі здібності дитини запрошуємо до нас на навчання. Команда креативних і досвідчених наставників готова подарувати дітям неймовірно цікаві враження, незабутні пригоди, гарний настрій.                Повну інформацію можна отримати  за адресою смт.Веселе, вул. Пушкіна,18

Бердянськ

Дата створення: 15:20 12.09.2017

На початку нового навчального року нам, "обдарованій десятці",випала можливість знову побачити польських друзів. Разом з ними нас очікували цікаві пригоди у школах Веселівщини, екскурсія до церкви, дискотека. Але родзинкою нашого спільного відпочинку стала довгоочікувана поїздка до Бердянську, бо море,що знаходиться за 120 кілометрів від нашого селища, для поляків найбажаніше.